בס"ד

מוצר חדש! עכשיו במחיר היכרות!

מסך לבית הכנסת מסך דיגיטלי לבית הכנסת לוח זמנים לבית הכנסת לוח דיגיטלי לבית הכנסת
לוח זמנים לוח זמנים דיגיטלי
הלוח הדיגיטלי היחיד בישראל שמאפשר לכם להציג הודעות לציבור, אירועים קרבים וגם את כל זמני היום במסך מפואר אחד וללא זמני המתנה...
צפה בגלריית תמונות להמחשה
תצוגת לוח זמנים

לוח זמנים - על המוצר

לוח "זמנים" מאפשר לגבאי בית הכנסת להציג בפני הקהילה את עיקר מענייני היום כולל הודעות לקהל, זמני שיעורים ותפילות וכל זאת בנוסף להצגה אוטומטית של זמני היום כגון זמן שקיעה, כניסת שבת וכו'. מיטב הטכנולוגיה באה להקל ולהוזיל את עלויות הדפוס וההתעסקות השבועית המיותרת בפלאיירים ועדכון זמני היום. ניתן לעדכן אירועים מראש חודשים ואפילו שנים קדימה!
עיצוב ריאליסטי

עיצוב - ללא פשרות

על עיצוב לוח "זמנים" לא נחסכו האמצעים במטרה ליצור מוצר עם מראה ריאליסטי בדומה ללוח עץ אשר יוצר אצל הנגר או לוח מתכת שיוצר אצל הרתך.
מעצב העל דן ג'ייקובס מ Loophole Design אכן הביא מספר עיצובים מנצחים וללקוח ניתנת האפשרות להחליף בין תבניות העיצוב בכל שלב.
מערכת ניהול לוח זמנים

מערכת ניהול

ניהול לוח הזמנים הוא נושא רגיש. מתוך הבנה שגבאי או מנהל בית הכנסת אינו פנוי להתעסק עם מערכת מסורבלת שדורשת התמצאות בתחום התכנות, מערכת "זמנים" הותאמה ללקוח בעל ידע בסיסי בהפעלת העכבר והמקלדת. הדרכה של רבע שעה (ולעיתים אף פחות) על המערכת תאפשר לכל אחד לדעת איך לעדכן זמני תפילות ומועדים ולהוסיף הודעות חדשות קבועות או במועדים מתוזמנים.
מסך HD ומחשב מיני

חומרה

מסך LCD ברזולוציית HD (הגבוהה בשוק) עכבר ומקלדת אלחוטיים ומחשב מיני מתקדם תאפשר ללוח זמנים להוציא את המיטב מהיכולות הטכנולוגיות הקיימות בזמננו ובית הכנסת זוכה לא רק לכלי יעיל אלא גם איכותי אשר מוסיף לפאר המקום. כל המוצרים מגיעים עם אחריות מקורית של היבואן. ניתן לקבל את הלוח בגדלים של 32",37",42" ו 47". למידות גדולות יותר אנא צרו עימנו קשר.