בס"ד

מוצר חדש! עכשיו במחיר היכרות!

מסך לבית הכנסת מסך דיגיטלי לבית הכנסת לוח זמנים לבית הכנסת לוח דיגיטלי לבית הכנסת
לוח הנצחה לוח הנצחה דיגיטלי
הצטרפו למאות בתי כנסת בישראל שלא מסתפקים יותר בלוח הנצחה קבוע ומוגבל. מעתה כל אחד מיקירכם יזכה למקום של כבוד במועד אזכרתו והכל באיכות HD!
תצוגת לוח הנצחה

לוח הנצחה - על המוצר

לוח הנצחה "זמנים" בא למלא את המחסור בלוח הנצחה איכותי אשר גם יפאר את בית הכנסת וגם ימלא את תפקידו בצורה ראויה. בנוסף לעצם ההנצחה עצמה, מטרת לוח ההנצחה הדיגיטלי היא בראש ובראשונה להזכיר למתפללים אשר יקיריהם מופיעים בלוח שמועד האזכרה קרב ויש להתחיל לומר קדיש עם דגש מיוחד על יום הפטירה עצמו (יורצייט).
עיצוב ריאליסטי

עיצוב - ללא פשרות

על עיצוב לוח "זמנים" לא נחסכו האמצעים במטרה ליצור מוצר עם מראה ריאליסטי בדומה ללוח הנצחה אשר יוצר אצל הנגר או הרתך.
מעצב העל דן ג'ייקובס מ Loophole Design אכן הביא מספר עיצובים מנצחים וללקוח ניתנת האפשרות להחליף בין תבניות העיצוב בכל שלב.
מערכת ניהול לוח הנצחה

מערכת ניהול

ניהול לוח ההנצחה הוא נושא רגיש. מתוך הבנה שגבאי או מנהל בית הכנסת אינו פנוי להתעסק עם מערכת מסורבלת שדורשת התמצאות בתחום התכנות, מערכת "זמנים" הותאמה ללקוח בעל ידע בסיסי בהפעלת העכבר והמקלדת. הדרכה של רבע שעה (ולעיתים אף פחות) על המערכת תאפשר לכל אחד לדעת איך להוסיף שמות חדשים, לשנות עיצוב, לחפש ולערוך את שמות הנפטרים.
מסך HD ומחשב מיני

חומרה

מסך LCD ברזולוציית HD (הגבוהה בשוק) עכבר ומקלדת אלחוטיים ומחשב מיני מתקדם תאפשר ללוח הנצחה להוציא את המיטב מהיכולות הטכנולוגיות הקיימות בזמננו ובית הכנסת זוכה לא רק לכלי יעיל אלא גם איכותי אשר מוסיף לפאר המקום. כל המוצרים מגיעים עם אחריות מקורית של היבואן. ניתן לקבל את הלוח בגדלים של 32",37",42" ו 47". למידות גדולות יותר אנא צרו עימנו קשר.